Senior Agency

ID: 610661

Caramell Premium Resort - Ubytování (2 noci) s polopenzí ***

Poloha
wellness hotel leží na okraji městečka Bük, od termálních lázní v Bükfürdö je vzdálen cca 1 km.
Vybavení
recepce, restaurace, bar, dětské hřiště, konferenční centrum, animace pro děti, dětský klub, monitorované parkoviště, celodenní autobusový transfer mezi hotelem a lázněmi Bükfürdö.
Ubytování
2lůžkové (28-33 m2) pokoje se sprchou a WC, fén, župan, trezor, minibar, SAT-TV, telefon, WI-FI a balkon.
Stravování
Polopenze
Sport
ZEN SPA (2000 m2) - venkovní bazén (v letní sezóně), vnitřní bazén se sluneční terasou na střeše, kruhový bazének s odpočívárnou pro rodiny, wellness bar, relaxační zóna, pool bar, grilovací terasa, dětské hřiště, saunový svět – finská, parní, aroma, infra a bio sauna, solná jeskyně, Kneippův chodník. SILENT ZONE (pro osoby nad 16 let): klidová oáza, vnitřní bazén, vířivka, finská, infra a parní sauna, tepidarium. Fitness centrum, masáže. Křišťálová věž – 3 patrové lanové centrum.
Doplňující informace
POZNÁMKA: místní poplatek - cca 1,6 EUR/os. nad 18 let/den - platí se při nástupu na recepci. Parkování ZDARMA.
Slevy
dítě do 3 let na přistýlce se 2 dospělými - ZDARMA, dítě 3-7 let na přistýlce se 2 dospělými - sleva 70%, dítě 7-14 let na přistýlce se 2 dospělými - sleva 50%, osoba nad 14 let na přistýlce se 2 dospělými - sleva 30%.
Cena zahrnuje
2/4/7x ubytování, 2/4/7x polopenzi, neomezený vstup do ZEN SPA a SILENT ZONE, fitness centrum, každodenní transfer do lázní Bükfürdö, u pobytů na 4 noci - 1x vstup do termálních lázní Bükfürdö, u pobytů na 7 nocí - 2x vstup do termálních lázní Bükfürdo, ochutnávka vína.
19.12. (Út) - 21.12. (Čt) 2017 - 3 dny, 2 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dvoulůžkový pokoj se sprchou a WC, balkonem, s možností 1 přistýlky; Osoba na základním lůžku
Polopenze
Vlastní
-3%2 890 Kč
Rezervace
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Pořádající CK: Vítkovice Tours, s.r.o. IČO: 44743840
Vytvářím objednávku...