Senior Agency

ID: 460341

To nejkrásnější ze Sardinie ***

Termín: 02.09. (Ne) - 11.09. (Út) 2018

Délka pobytu: 10 dní, 9 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 21 490 Kč

 • Vzdálenost od moře - 0 m
  0 m
Popis zajezdu - autobusem
Výjimečný poznávací zájezd s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze Sardinie. Ocitnete se v ráji plném překrásných pláží, panenské přírody a historie. Očistíte tělo i duši pobytem u moře a lehkým trekovým výletem. Vychutnáte si kouzelné Alghero či projížďku k mysu Capo Caccia. Zapomeňte na starosti a poznejte exotickou Sardinii!
Program - autobusem
1-. den
Odjezd z Ostravy ve velmi brzkých ranních hodinách (z Ostravy budeme pravděpodobně vyjíždět již před půlnocí tedy 1.8. 2018) autobusem Radynacestu dle nástupních míst – Ostrava, Olomouc, Brno, Praha, Plzeň. noční přejezd trajektem na Sardinii.
2-. den
Připlutí na Sardinii v ranních hodinách, přejezd na hotel a po zbytek dne individuální volno u moře v blízkosti hotelu.
3-. den
Den osobního volna, možnost koupání či odpočinku u moře.
4-. den
V dopoledních hodinách bude možnost osobního volna, odpoledne se podíváme na památku tzv. nurágů, jehož stáří je odhadováno až na 3 500 let. Jedná se o věžovitou stavbu s kruhovým půdorysem postavené z čedičových či žulových kamenů bez jakéhokoli použití malty nebo jiného pojiva. Postavil je tajemný národ Nuragů a jejich význam není zcela objasněn dodnes. Zhlédneme kouzelné středověké městečko Castelsardo situované na této skalním ostrohu – Sloní skále. Navštívíme Castel Genovesei, zhlédneme kostel Santa Maria delle Grazie či katedrálu San Antonio Abate. Poté osobní volno, možnost nákupů.
5-. den
Ráno se vypravíme na tradiční trhy ve městě Santa Teresa di Gallura – přístavu situovaném na skále cca 40 metrů nad mořem, kde se pokocháme krásným výhledem na Korsiku. Po prohlídce města bude vyhraněn čas k nákupům. Poté se pojedeme krátce podívat do letoviska Isola Rossa – rybářské vesničky. Procházkou u moře dojdeme ke staré španělské strážní věži. Návrat na hotel.  
6-. den
Osobní volno a možnost koupání či odpočinku u moře.
7-. den
Po snídani pojedeme autobusem Radynacestu do Alghera – nebo také „malé Barcelony“. Město má značně katalánský vzhled i ducha a místní obyvatelé mluví katalánsky.  Prohlédneme si nejvýznamnější památky – katedrálu Santa Maria, kostel San Francesco a další historické budovy. Poté budeme mít individuální volno k procházce či na oběd. Se zájemci se vydáme na projížďku lodí pod mys Capo Caccia, kde můžeme vidět překrásnou krápníkovou Neptunovu jeskyni (vstupné se platí na místě), v níž můžeme obdivovat nejen stalagmity a stalaktity, ale také podzemní jezero. Návrat na hotel v pozdních hodinách.
8-. den
Po snídani se vydáme na lehké sportovní vyžití ve formě trekingu na Costa Paradiso, přírodní skvost v divokých skalách, kde si přijdou na své všichni milovníci přírody, klidu a pohody. Nenáročná cesta na písčitou pláž, možnost procházek po okolí či koupání na místní pláži.  Po příjemném dni si můžeme dát večeři na haciendě a ochutnat jednu ze sardinských specialit – například agnello arrosto (jehněčí maso) nebo spaghetti bottarga (těstoviny se sušenými rybími jikrami), tradiční ovčí sýry apod. Večer návrat na hotel.
9-. den
Dopoledne naložíme věci do autobusu a pojedeme pomalu do Olbie, program bude upraven dle odjezdu trajektu. Ve večerních - nočních hodinách nalodění na trajekt - přesný čas bude upřesněn v pokynech k odjezdu týden před uskutečnění zájezdu. Noční přejezd lodí do Itálie.
10-. den
Návrat do ČR v nočních hodinách.
Popis zajezdu - letecky
Výjimečný poznávací zájezd s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější ze Sardinie. Ocitnete se v ráji plném překrásných pláží, panenské přírody a historie. Očistíte tělo i duši pobytem u moře a lehkým trekovým výletem. Vychutnáte si kouzelné Alghero či projížďku k mysu Capo Caccia. Zapomeňte na starosti a poznejte čarokrásnou Sardinii!
Program - letecky
1-. den
Odlet z ČR do Olbie s delegátem. Na letišti již bude připraven náš autobus Radynacestu, kterým bude zajištěna doprava na hotel. Následovat bude ubytování ha hotelu.
2-. den
V dopoledních hodinách bude možnost osobního volna, podíváme se na jednu památek tzv. nurágů, jejichž stáří je odhadováno až na 3 500 let. Jedná se o věžovit stavby s kruhovým půdorysem postavené z čedičových či žulových kamenů bez jakéhokoli použití malty nebo jiného pojiva. Postavil je tajemný národ Nuragů a jejich význam není zcela objasněn dodnes. Zhlédneme kouzelné středověké městečko Castelsardo situované na této skalním ostrohu – Sloní skále. Navštívíme Castel Genovese, zhlédneme kostel Santa Maria delle Grazie či katedrálu San Antonio Abate. Poté osobní volno, možnost nákupů.
3-. den
Po snídani pojedeme autobusem Radynacestu do Alghera – nebo také „malé Barcelony“. Město má značně katalánský vzhled i ducha a místní obyvatelé mluví katalánsky.  Prohlédneme si nejvýznamnější památky – katedrálu Santa Maria, kostel San Francesco a další historické budovy. Poté budeme mít individuální volno k procházce či na oběd. Se zájemci se vydáme na projížďku lodí pod mys Capo Caccia, kde můžeme vidět překrásnou krápníkovou Neptunovu jeskyni (vstupné se platí na místě), v níž můžeme obdivovat nejen stalagmity a stalaktity, ale také podzemní jezero. Po prohlídce si v případě zájmu uděláme exkurzi v jedné ze zdejších vináren – návštěva unikátních vinných sklepů a degustace exkluzivních barikových vín.  Návrat na hotel v pozdních hodinách.
4-. den
Osobní volno a možnost koupání či odpočinku u moře.
5-. den
Na závěr společného cestování navštívíme trhy ve městě Santa Teresa di Gallura – přístavu situovaném na skále cca 40 metrů nad mořem, kde se pokocháme krásným výhledem na Korsiku. Poté se pojedeme krátce podívat do letoviska Isola– rybářské vesničky. Procházkou u moře dojdeme ke staré španělské strážní věži. Návrat na hotel.
6-. den
Po snídani se vydáme na lehké sportovní vyžití ve formě trekingu na Costa Paradiso, přírodní skvost v divokých skalách, kde si přijdou na své všichni milovníci přírody, klidu a pohody. Nenáročná cesta na písčitou pláž, možnost procházek po okolí či koupání na místní pláži.  Po příjemném dni si můžeme dát večeři na haciendě a ochutnat jednu ze sardinských specialit – například agnello arrosto (jehněčí maso) nebo spaghetti bottarga (těstoviny se sušenými rybími jikrami). Večer návrat na hotel.
7-. den
Volný pobyt u moře, relaxace.
8-. den
V závislosti na čase odletu možný pobyt u moře, nebo odjezd transferem naletiště, návrat do ČR.
Ubytování - autobusem
příjemný 3* hotel
Ubytování - letecky
příjemný 3* hotel v pěší dostupnosti k moři
Cena zahrnuje - autobusem
doprava autobusem a přejezdy v rámci programu
7x ubytování v 3* hotelu
7x snídaně
průvodce po celou dobu zájezdu (mimo volný program ve městě či u moře)
trajekt na Sardinii a zpět (standardní – na palubě, bez ubytování v kajutách)
přístavní poplatky
pobytová taxa
Cena nezahrnuje - autobusem
vstupné na místě
lodní výlet pod mys Capo Caccia – návštěva krápníkové jeskyně Grotta di Nettuno: cca 28 EUR
ochutnávka místních specialit a vín: cca 40 EUR
cestovní pojištění léčebných výloh
na trajektu je možno lehnout si téměř kdekoliv, pro náročnější nabízíme možnost objednání vícelůžkové kajuty za 2300 Kč/osoba
ochutnávky
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 200 Kč
Informace - autobusem
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
Cestovní pojištění - autobusem
 • EASY (35 Kč / den / osoba)
 • UNIVERSAL + STORNO (75 Kč / den / osoba)
 • Srovnání pojištění
Cena zahrnuje - letecky
letecká přeprava Praha – Olbia – Praha + malé kabinové zavazadlo, které podléhá bezpečnostním omezením (povolené množství tekutin v zavazadle, ostré předměty apod.)
7x ubytování v 3* hotelu
7x snídaně
doprava autobusem Radynacestu v rámci programu
průvodce po celou dobu zájezdu (mimo volný program ve městě či u moře)
pobytová taxa
Cena nezahrnuje - letecky
vstupné na místě
lodní výlet pod mys Capo Caccia – návštěva krápníkové jeskyně Grotta di Nettuno: cca 30 EUR
ochutnávka místních specialit a vín: cca 40 EUR
cestovní pojištění léčebných výloh
další ochutnávky, společné večeře, vstupné na soukromou pláž
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 200 Kč
Informace - letecky
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
Podmínky pro přepravu zavazadel - letecky

 • Zavazadlo v ceně zájezdu - malé kabinové zavazadlo o max. rozměrech 56 (d) x 45 (v) x 25 (h) cm, hmotnost do 5 kg (toto zavazadlo si lze vzít na palubu letadla)

 • Zavazadlo v ceně zájezdu - odbavované zavazadlo o hmotnost do 15 kg (toto bude odbavené do úložného prostoru)

Cestovní pojištění - letecky
 • EASY (35 Kč / den / osoba)
 • UNIVERSAL + STORNO (98 Kč / den / osoba)
 • Srovnání pojištění
02.09. (Ne) - 11.09. (Út) 2018 - 10 dní, 9 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělý - autobusem
Snídaně
Autobus
-21 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoItálie
HotelTo nejkrásnější ze Sardinie
dospělý - autobusem
Termín02.09.2018 - 11.09.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Radynacestu.cz, s.r.o. IČO: 28659112
Vytvářím objednávku...