Senior Agency

ID: 49681

Termín: 19.09. (St) - 24.09. (Po) 2018

Délka pobytu: 6 dní, 5 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 6 990 Kč

Poloha
Benátky na 118 ostrovech u 150 kanálů překlenutých 450 mosty. Padova proslavená jedním z neoblíbenějších svatých - svatým Antonínem. A na závěr olympijská Cortina d´Ampezzo.
Program

1. den
Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
2. den
SIRMIONE – malebné městečko na jihu jezera LAGO DI GARDA, vystavěné při termálních pramenech využívaných k léčení, s krásnou pobřežní promenádou mezi palmami. VERONA (UNESCO) – město Romea a Julie s vyhlášeným antickým amfiteátrem s vynikající akustikou, s řadou paláců významných rodů a kostelů s nádhernou výzdobou.
3. den
BENÁTKY (UNESCO) – světově proslulé město rozložené v laguně mezi pevninou a otevřeným mořem na 118 ostrůvcích při 150 kanálech, přes něž se klene 400 mostů, s nábřežními promenádami i úzkými uličkami, s romantickými zákoutími, zejména však s obrovským počtem palácových staveb a více než stovkou kostelů.
4. den
Ostrovy v benátské laguně. MURANO – ostrov sklářů, dóm St.Maria e Donato s románskými prvky a vzácnými mozaikami, ostrov BURANO - ostrov rybářů a krajkářek, pestrobarevné malované fasády domů, event. ostrov TORCELLO s byzantskou katedrálou Santa Fosca.
5. den
PADOVA – univerzitní město se stavbami z 12. – 15. stol. s obrovským náměstím se sochami a vodotrysky Prato della Vale a s malebným starým městem. VICENZA – město považované za renesanční skvost Itálie, po celém světě proslavené architekturou Andrey Palladia. Večer odjezd.
6. den
Příjezd v brzkých ranních hodinách.
Ubytování
hotel
Stravování
snídaně
Fakultativní nabídka
pojištění léčebných výloh a storna
3x večeře
1/1 pokoj
Doprava
autokarem
Cena zahrnuje
-dopravu autobusem
-průvodce
-3x ubytování v hotelu ve dvoulůžkových pokojích
-3x snídani
19.09. (St) - 24.09. (Po) 2018 - 6 dní, 5 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělí
Snídaně
Autobus
-6 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Mayer & Crocus, s.r.o. IČO: 25622706
Vytvářím objednávku...