Senior Agency

ID: 398779

To nejlepší z Londýna + WINDSOR, STONEHENGE, OXFORD ***

Termín: 21.09. (Pá) - 25.09. (Út) 2018

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 6 990 Kč

Popis zajezdu - autobusem
Oblíbený poznávací zájezd s fundovaným průvodcem, během kterého uvidíte to nejlepší z Londýna a vydáte se na výlet do Windsoru, Oxfordu a Stonehenge. Projedete se lodí po Temži, dvoupatrovým autobusem nebo na vyhlídkovém kole London Eye. Nahlédněte s námi do světa královské rodiny, slavných studentů i tajemna a poznejte víc než jen Londýn!
Program - autobusem
1-. den
V ranních hodinách odjezd z ČR dle nástupních míst Ostrava - Olomouc - Brno - Praha - Plzeň, možnost nástupu po trase - informujte se v CK. Ve večerních hodinách přejezd hranice s Německem.
2-. den
Dnes přejedeme do Velké Británie, příjezd do Londýna. Čekají nás londýnské památky - Big Ben, Westminster Abbey i Buckingham Palace. V brzkých ranních hodinách přejezd Eurotunelem z Calais do Velké Británie. Hygienická přestávka s možností občerstvení, kávy apod. Ráno příjezd do centra Londýna. Prohlídku zahájíme v části Westminster procházkou kolem hlavních atraktivit: nábřeží Temže, Houses of Parliament, Big Ben, Westminster Abbey, Whitehall, Downing Street, Horse Guards, Buckingham Palace, Trafalgar Square, Picadilly Circus, SOHO, Čínská čtvrť a další. Pro zájemce návštěva Muzea Madame Tussaud's - možnost zajištění vstupenek předem. Ubytování na hotelu ve večerních hodinách.
3-. den
Většinu dnešního dne strávíme v univerzitním městě Oxford, poté přejedeme autobusem k magickému Stonehenge. Celodenní výlet s průvodcem. Ráno odjezd od hotelu do univerzitního města Oxfordu: prohlídka exteriérů středověkých kolejí a procházka v centru města. Pro zájemce návštěva Christ Church (vstupné není zahrnuto v ceně výletu a platí se na místě). Dále nás čeká přejezd autobusem k pravěkým monolitům ve Stonehenge, pro zájemce možnost prohlídky.  Večer návrat na hotel do Londýna.
4-. den
Dopoledne strávíme na královském hradu ve Windsoru. Poté zamíříme na další londýnské památky - Tower of London, Tower Bridge i London Eye. Ráno po snídani pojedeme naším autobusem do Windsoru: procházka malebným městečkem a pro zájemce možnost prohlídky královského hradu, pro ostatní možnost procházky městečkem Eton se slavnou střední chlapeckou školou. Samozřejmě bude časový prostor i k obědu. A poté se přesuneme do centra Londýna a ke královské pevnosti Tower of London,  Tower Bridge. Poté nás čeká prohlídka části City a Southwark: Shakespearovo divadlo Globe, Millenium Bridge, katedrála svatého Pavla. V podvečer odjezd z Londýna k tunelu do Folkestone, přejezd do Calais ve Francii, cesta přes Německo do ČR.
5-. den
Příjezd do ČR v poledních až odpoledních hodinách dle nástupních míst.
Ubytování - autobusem
pěkný hotel 3* Londýně s dostupností na metro, v okolí možnost nákupů, občerstvení apod.
na pokojích je k dispozici varná konvice + čaj a káva zdarma
Stravování - autobusem
snídaně v hotelu je kontinentální (croissanty, tousty, máslo, džemy, jogurty, müsli, kompotované ovoce, corn flakes, káva, čaj, mléko, džus)
během dne při prohlídce Londýna bude možné zakoupit jídlo na některé s přestávek v místech s možností občerstvení
poblíž hotelu je možnost navštívit některou z restaurací nebo občerstvení
Cena zahrnuje - autobusem
2x ubytování v Londýně v hotelu 3* ve 2lůžkových pokojích, popř. 3lůžkových
2x kontinentální snídaně
průvodce po celou dobu (mimo volný program ve městě)
tištěný průvodce městem zdarma
Cena nezahrnuje - autobusem
konkrétní sedadlo v autobuse: 200 Kč/osoba
cestovní pojištění
místní hromadnou dopravu + projížďka lodí (cca 20 GBP/pobyt)
fakultativní vstupné na místě
Příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 500 Kč
Informace - autobusem
Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.
Vstupné - autobusem

Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:


Museum Madame Tussaud's


 • Dospělý 1 160 Kč
 • Dítě 960 Kč

Windsor Castle


 • Dospělý 840 Kč
 • Dítě 520 Kč
 • Student 800 Kč
 • Senior 800 Kč

Stonehenge


 • Dospělý 600 Kč
 • Dítě 360 Kč
 • Student 560 Kč
 • Senior 560 Kč
Cestovní pojištění - autobusem
 • EASY (35 Kč / den / osoba)
 • UNIVERSAL + STORNO (60 Kč / den / osoba)
 • Srovnání pojištění
Podmínky pro přepravu zavazadel - autobusem

Zavazadlo v ceně zájezdu – cestující má v ceně letenky 2 příruční zavazadla, ta podléhají podmínkám letecké společnosti:  • kabinové zavazadlo o max. rozměrech 55 (d) x 40 (v) x 20 (h) cm, hmotnost do 10 kg (toto zavazadlo nebudete mít s sebou na palubě, ale bude před nástupem do letadla personálem zdarma uloženo do zavazadlového prostoru)

 • malé zavazadlo o max. rozměrech 35 (d) x 20 (v) x 20 (h) cm (toto zavazadlo budete mít s sebou na palubě)

 • na obě kabinová zavazadla se vztahují podmínky přepravy kabinových zavazadel (omezení tekutin, zákaz ostrých předmětů apod.)


Zavazadlo za příplatek 2 500 Kč / 95 € – odbavované zavazadlo o max. hmotnosti do 20 kg


NÁŠ TIP: Pro vaše pohodlí si můžete objednat odbavované zavazadlo. Ale i pouze s kabinovým zavazadlem lze cestovat „nalehko“.


Tyto ceny zavazadel jsou garantovány při objednání do 30 dnů před uskutečněním zájezdu, pokud se rozhodnete objednat zavazadlo později, cena se bude odvíjet od aktuálních cen leteckých společností (pro více informací kontaktujte CK).

21.09. (Pá) - 25.09. (Út) 2018 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
dospělý - autobusem
Snídaně
Autobus
-22%6 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměVelká Británie
MístoWindsor
HotelTo nejlepší z Londýna + WINDSOR, STONEHENGE, OXFORD
dospělý - autobusem
Termín21.09.2018 - 25.09.2018
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice *:
Město *:
Psč *:
Poznámka *:
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Radynacestu.cz, s.r.o. IČO: 28659112
Vytvářím objednávku...